Anticipation

Gry na NES - AnticipationGry na NES - Anticipation

Któż z nas nie rozwiązywał w dzieciństwie łamigłówek z cyklu „Połącz cyferki/ kropeczki a wyjdzie obrazek” Jeśli jest ktoś taki - ręka do góry……… uff… nikt nie podniósł :P Anticipation umożliwia nam taką grę bez potrzeby temperowania kredek i ołówków, tutaj komputer rysuje wszystko sam a naszym zadaniem jest tylko odgadnięcie hasła. Można się tu wykazać znajomością języków obcych, stety czy niestety hasła trzeba wpisywać po angielskiemu.

Istnieje wiele trybów rozgrywki , możemy grać sami, z komputerem, z dwoma komputerami jakby tego było mało to z 3 komputerami też, lub z trojgiem żywych przeciwników. Gra z komputerem może trochę znudzić, gdyż musimy czekać cierpliwie, aż on odgadnie lub nie, swoje hasła.

Żeby przejść do kolejnej planszy należy uzbierać kwadraty każdego z 4 kolorów zgadując hasła. Każde hasło ma swoją kategorię, żeby trudniej było je odgadnąć, m. in. natura, alfabet, matematyka i ubrania. Kategorie zmieniają się wraz z kolejnymi planszami co by było jeszcze trudniej :P W tej grze liczy się również czas (no komputer wiecznie rysować nie będzie :P), po zatrzymaniu rysowania, gdy znamy już hasło, mamy 25 sekund na jego wpisanie i max dwa razy możemy się pomylić :P

Poznaliśmy zasady, więc szybciutko włączamy grę, żeby się o tym wszystkim przekonać na własnej skórze :P

Muzyka w grze jest przyjemna dla ucha, można ją nazwać nawet dynamiczną. Melodia po dłuższej chwili może się wkręcić :P

Tak więc polecam tą grę nauczycielom angielskiego dla męczenia swoich uczniów, uczniom, którzy chcą poszerzyć swoje słownictwo i zwykłym ludziom do zwykłego pogrania na zwykłym komputerze podczas zwykłego dnia :P
Autor: M-o-07

Anticipation z pegasusa pobierz, nes

Powróć do listy gier na "A"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!