Brush Roller

Gry na NES - Brush RollerGry na NES - Brush Roller

Ciekawa gierka w której poruszamy się pędzelkiem. Naszym zadaniem jest przejście tunelu/labiryntu i zamalowanie jego ścieżek innym kolorem. Zadanie nie jest takie łatwe z powodu biegających gryzoni, które chcą nas dopaść. Na szczęście przy odrobinie sprytu możemy się ich pozbyć używając umieszczonej na planszy gilotyny. Musimy również uważać na potwora, który chodzi i zmienia kolor zamalowanych przez nas ścieżek, przez co będziemy musieli ponownie zamalować zamalowaną przez potwora ścieżkę.

Gra podobna do pacmana, jest dosyć sporo poziomów (chyba 10). Im wyższy poziom tym trudniej, ponieważ pędzelek i gryzonie się szybciej poruszają, przez co szybciej mogą nas dopaść. Co do grafiki i dzwięku: grafika całkiem niezła jak na tą grę, dzwięk troszkę gorszy ale też niezły. Warto dodać też że ten fioletowy stworek na początku, jest dosyć zabawny i dziwnie wygląda. Polecam tą gierkę.
Autor: Mintusek

pobierz Brush Roller z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "B"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!