Elevator Action

Gry na NES - Elevator ActionGry na NES - Elevator Action

Niestety na początku gra dostaje minus za brak jakiegokolwiek wstępu i fabuły (chyba, że jest a ja nie widzę :P) Dlaczego, no dlaczego nie ma żadnego wstępu ja się pytam?! Musimy sobie poradzić bez, więc do dzieła :P

Wcielamy się w postać facecika, który musi wykraść tajne akta z pewnego (rządowego?) budynku :P Żeby nie było tak łatwo, przeszkadzają mu usilnie faceci w czerni uzbrojeni po zęby. Musi przejść przez 30 pięter a raczej przejechać windą lub ruchomymi schodami, zabierając dokumenty z pokoi o czerwonych drzwiach.

Na pierwszy rzut oka wydaje się to dość nudne i monotonne, ale gra może wciągnąć na dłuższy czas, bo każda plansza jest zróżnicowana. Na wyższych piętrach faceci w czerni wydają się być ospali lecz im niżej tym ich zdolności strzeleckie i szybkość wzrastają, więc czasem trzeba się nieźle napocić żeby uniknąć gradobicia kul. Zestrzeliwując lampy z sufitu zyskujemy chwilę ciemności i to, że przeciwnicy nie umieją wtedy strzelać :P No bo kto normalny strzela po ciemku?

Istnieje również tryb dla dwóch graczy, lecz on też dostaje minus. Jest taki sam jak dla jednego i gra się na zmianę. Czyż o wiele przyjemniejsze nie byłoby granie we dwóch na jednej planszy? :P Taka para agentów robiąca totalną rozpierduchę w budynku. No ale o tym możemy sobie pomarzyć.

Podsumowując, jak wiadomo z matematyki dwa minusy obok siebie dają plus, więc gra otrzymuje plus. Bo i grywalna jest i melodyjka przyjemna dla ucha i grafika nie rozmyta :P Więc zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił w grze i wcielenia się w rolę tajnego agenta.
Autor: M-o-07

Elevator Action z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "E"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!