Perfect Bowling

Gry na NES - Perfect BowlingGry na NES - Perfect Bowling

Perfect Bowling jest klasyczną odmianą gry w kręgle wydaną w 1989 roku przez Tonkin House. Do wyboru mamy pojedynczą rozgrywkę bądź serię gier przeciwko konsoli lub żywemu przeciwnikowi. Jeżeli ktoś chce się najpierw zapoznać ze sterowaniem może śmiało użyć opcji trening. Gdy już zdecydujemy jaką wybieramy formę rozgrywek pozostaję jeszcze wybór zawodnika/zawodniczki, wpisanie własnego imienia, wybór ręki i rozmiaru kuli. Sam system gry jest dobrze rozwiązany przy tym nie powinien nastręczać większej ilości problemów.

Ustawiamy naszego gracza w wybrany dla nas sposób, wybieramy rodzaj podkręcania kuli, reszta to kwestia odpowiedniego wciśnięcia jednego przycisku tak aby nie spalić podejścia. Kręgielnia wygląda nienajgorzej, na podzielonym ekranie widzimy zarówno nasz cel oraz zawodnika w trakcie rzutu co pozwala nam łatwiej wycelować, w tle przygrywa jednostajna (ale nie nużąca) muzyka.

Gra dla miłośników kręgli na której nie powinien się nikt zawieść. Brakuje Wam w pobliżu kręgielni ? Być może nie macie ochoty wychodzić z domu? Zapraszam do Perfect Bowling.
Autor: Awek

Perfect Bowling z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "P"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!