Sesame Street ABC

Gry na NES - Sesame Street ABCGry na NES - Sesame Street ABC

To już druga z serii gier o Ulicy Sezamkowej, tym razem związana z nauką literek. Jak w poprzedniej części mamy do wyboru dwie gry, mianowicie: Letter Go Round i Ernie’s Big Splash. Ale zanim przystąpimy do nauki, możemy w menu pobawić się w karaoke, jest tam bowiem umieszczony tekst piosenki o Ulicy Sezamkowej :P

Kręcące się literki, pozwolą nauczyć się rozpoznawania liter drukowanych jak i pisanych oraz układania słów z podanych liter ale tu niestety konieczna jest znajomość angielskiego. W nagrodę za pomyślne przejście mini gry, tańcem uraczą nas m.in. Ciasteczkowy Potwór czy Wielki Żółty Ptak. W drugiej grze podnosi się poziom trudności, musimy bowiem dostarczyć kaczkę do kąpieli Erniemu przez ułożenie drogi do jego wanny. A służyć nam będą do tego celu: rury, koła ratunkowe i inne ciekawe przedmioty. Nic tylko brać się do roboty, nie można przecież pozwolić, żeby ktoś kąpał się bez ulubionej kaczuszki.

Ocena: 3/10

Autor: m-o-07

pobierz Sesame Street ABC, nes

Powróć do listy gier na "S"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!