Solomon's Key

Gry na NES - Solomon's KeyGry na NES - Solomon's Key

Przechodząc kolejne poziomy, wykonaj swoją misje i uratuj świat, bla, bla, bla.. to brzmi jak początek recenzji o jakiejś platformówce na najwyżej pół godziny. Jeśli tak myśleliście to niedługo przekonacie się, o swojej pomyłce. Solomon's key to jeden z najlepszych tytułów z gatunku gier logicznych.

Zadaniem gracza faktycznie będzie ratowanie świata, aby to zrobić Dana - bo tak nazywa się bohater - ma kilka umiejętności, a mianowicie postać biega, skacze, tworzy/niszczy pomarańczowe bloczki oraz używa kul ognia (jak się można domyślić, zabijamy nimi wrogów). Idąc dalej, celem jest przejście wszystkich pokoi (poziomów). Jak to zrobić? w W każdym pokoju znajduje się klucz i drzwi, łatwo się domyślić o co chodzi i tak, tak wiem to brzmi banalnie, ale uwierzcie, że tak się tylko wydaje. Aby dojść do klucza, który czasem jest ukryty, trzeba nieźle wysilić umysł. To jeszcze nic, kolejnym "atrakcją" będzie dojście do drzwi, te na szczęście są widoczne od początku level'u, prowadzą one do kolejnego poziomu, w którym czeka nas identyczne zadanie. Pokoje są podzielone na grupy, do każdej z nich przypisany jest inny znak zodiaku. Do przejścia gry konieczne jest odnalezienie pieczęci Solomona, są one poukrywane w różnych pokojach to jest najtrudniejsze zadanie dla gracza w całej grze.

Podsumowując, trudne poziomy, "goniący" nas czas, natychmiastowa utrata życia po kontakcie z którymś z wrogów, nie czynią tej gry prostą. Solomon's key zasługuje na uwagę, więc jeżeli macie wolny czas poświęćcie go tej grze gwarantuje, że to nie będą stracone chwile.
Autor: SShady

pobierz Solomon's Key, nes

Powróć do listy gier na "S"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!