Mario 2 - Lost Levels (Super Mario Bros 2 - Lost Levels)

Gry na NES - Super Mario Bros 2 Lost LevelsGry na NES - Super Mario Bros 2 Lost Levels

Super Mario Bros: The Lost Levels (to jest Amerykańska nazwa) jest sequelem gry Super Mario Bros ,który został wydany tylko w Japonii pod nazwą Super Mario Bros. 2. Przez to że gra wyglądała identycznie jak pierwsza część i cechowała się dużą trudnością gry postanowiono nie wydawać jej w Ameryce gdzie przeciętny gracz nie jest tak hardcorowy jak gracz japoński.

Gra wygląda jak hack SMB, w sumie nie różni się praktycznie niczym pod względem graficznym od pierwszej części ,ma taką samą fabułę (znów ratujemy księżniczkę , do przejścia mamy też 8 Worldów po 4 levele z zamkiem pełnym lawy włącznie, mamy do pokonania takich samych przeciwników, jedyną zmianą jest dodanie pułapki - trującego muchomora który nas zabija po dotknięciu.

Jedyna zmiana to wygląd poziomów, oraz trudność gry, która jest dosyć duża.

Reasumując - mamy do dyspozycji grę na identycznym silniku, tylko znacznie trudniejszą i bardziej wymagającą od gracza. Warto zagrać i sprawdzić czy jesteś tak zwinny jak Japończyk :)
Autor: Potak

Super Mario Bros 2 Lost Levels z pegasusa do pobrania, Super Mario Bros 2 Lost Levels nes

Powróć do listy gier na "M"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!