Super Spike V'Ball

Gry na NES - Super Spike V'BallGry na NES - Super Spike V'Ball

Nie znam się na sporcie, toteż nie lubię gier z tego gatunku. Właściwie poza tenisem i "Kuniokunsami" jest tylko jedna gra związana z dyscypliną sportu, jaka mi się spodobała - Super Spike V'ball.

Na początku wymienić należy, że w 1989 roku Technos Japan Corp. idealnie poradziła sobie z problemem dotykającym sterowanie na Pegasusie (tylko dwa przyciski). I choć przy pierwszym zetknięciu z rozgrywką wydaje się nam ono zakręcone jak kule w bębnie totolotka, jednakże po obeznaniu się z zasadami gra się przyjemnie i dobrze.

Kolejnym dobrym rozwiązaniem ze strony twórców są opcje, co w przypadku tego typu gier jest innowacją. Tak więc możemy ustalać, ile liczyć ma sobie set, liczbę rund, drużynę (o czym później), a nawet lokację. Do wyboru mamy praktykę, mistrzostwa oraz zawody. Każda z team'ów charatkeryzuje się innymi umiejętnościami (np. zieloni dobrze bronią, czerwoni są silni itp.). Rozgrywka jest raczej łatwa, ale moim zdaniem granie samemu nie jest dobrym rozwiązaniem. Prawdziwa frajda czeka na nas w trybie multiplayer. To dopiero przednia zabawa!

Muzyka charakterystyczna dla NES'a, grafika nie razi (ładna panienka swoją drogą ;P). Nic, tylko grać!

Piłkę odbijaj na drugą stronę
Rób ściny i bloki, bo wielka nagroda
Lataj po świecie, stosuj obronę
Atakuj, wygrywaj - korona jest twoja


[Evil] w pierwszej chwili myślałem, że Mickiewicz ożył! :>

PS. Ocena? Gier na Pegasusa się nie OCENIA, je powino się DOCENIĆ.
Autor: Humbos

Super Spike V'Ball z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "S"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!