Tekken 2

Gry na NES - Tekken 2Gry na NES - Tekken 2

Tekken na Pegazusa? czemu nie. Dla nie znających tematu śpieszę z wyjaśnieniem iż Tekken to najsłynniejsza seria bijatyk Namco jaka wyszła na konsole spod znaku Sony. Dlatego zobaczymy tu zawodników ze świata turnieju króla żelaznej pięści : Michelle, Paula, Ninę, Haichachi Mishimę, Kazuye, Kinga oraz Lawa. Gra posiada 8 zawodników w dwóch wersjach. Do wyboru jest tryb gry dla jednej osoby lub dwóch graczy, oraz trzy poziomy trudności w przypadku opcji singleplayer. Niestety nie możemy zagrać całego turnieju, bawimy się w pojedynczych walkach.

Rom ten polecałbym tylko miłośnikom świata Tekken, wszyscy inni znużą się nią już po pierwszej walce. Zasób ciosów odpowiada ilości przycisków Pegazusowego pada; podstawowe ciosy to pięść i kopniak oraz ich wariację. Walki toczą się na jednej arenie, przypominającej boisko do baseballa. Postacie nie są statyczne i cały czas są w ruchu, to bardzo korzystnie wpływa na przebieg walki. Gramy do czasu aż przeciwnikowi skończy się pasek energii, ewentualnie do końca 90 sekundowego czasu. Inaczej niż w wersji Psx/Ps2 walki toczą się do jednego zwycięstwa.

Co tu dużo mówić, Tekken 2 jest taki jakie są możliwości wysłużonej konsolki. Kto szuka początków serii Tekken trafił na właściwe miejsce, szukacie fajnej bijatyki w świecie Pegazusa, sprawdźcie inne gry.
Autor: Awek

Tekken 2 z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "T"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!