Time Zone

Gry na NES - Time ZoneGry na NES - Time Zone

Time Zone to gra, która została wydana w 1991 r. przez Sigma. Fabuła: profesor Czas porwał naszą ukochaną. Staramy się ją odbić. W grze sterujemy chłopcem w czerwonym ubraniu. Jego bronią jest czapka, którą może pokonać każdego przeciwnika. Na niektórych można skakać, a na innych nie. Przemierzamy sześć światów, po każdym z nich walczymy z bossem, widzimy jak profesor wytwarza dziurę w czasoprzestrzeni i przenosi się do coraz to innych lat. Przemierzamy miejsca w: 1991 r., 9999 r. p.n.e., 1885 r., 1632 r., 2010 r. i ????.

W każdym świecie są 4 rundy zwykłe i jedna runda "?" w której możemy zdobyć 3 dodatkowe szanse. Po 4 rundzie walczymy z bossem. Są to kolejno: samochód, pterodaktyl, pociąg, ninja, robot i profesor Czas. Pewne elementy w grze powtarzają się np. ruchome platformami czy z przesuwający się ekran. Oprawy graficzna i dźwiękowa są dość dobre. Jest to w miarę krótka gra, która może się podobać. Uważam, że warto w nią zagrać, uratować kobietę i zobaczyć radosny taniec kończący grę.
Autor: zxcv

Time Zone z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "T"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!