Trojan

Gry na NES - TrojanGry na NES - Trojan

Nie, to nie gra, w której kontrolujemy wirusa komputerowego chcąć opanować komputer znienawidzonej nauczycielki od chemii. I to nie gra, w której jesteśmy trojańskim wojownikiem walczącym z Grekami, którzy dzieki ukryciu się w drewnianym koniu przeniknęli do miasta Troi. Nikt nie wie dlaczego tytuł to Trojan, ani po co walczymy w tej grze. Najważniejsze to iść do przodu i dać swoim wrogom popalić;) Na końcu okazuje się niespodziewanie, że uratowaliśmy świat. A więc to tak! Nie można było tak od razu? Dorzućcie jeszcze trzy białogłowy, to uratujemy świat jeszcze raz:D!

Gra nie należy do specjalnie trudnych, wprawiony gracz przejdzie ją w kilkadziesiąt minut. Jest więc dobrą pozycją, kiedy nie chcemy się namęczyć i po prostu luźno i bez nudy spędzić wieczór zająwszy czymś ręce. Grafika jest przyzwoita, nie przeszkadza, ale też nie zachwyca. Muzyka również nienajgorsza, plusem jest to, że każdy poziom ma swój unikalny ,,tune". Troszkę gorzej jest z różnorodnością naszych wrogów - jest około 5, 6 rodzajów przeciwników, różnią się czasami najwyżej kolorem pancerza - z tego powodu ich ruchy są przewidywalne i gra pod tym względem szybko może stać się nieciekawa. Plusem zaś jest to, że mamy dwa poziomy ,,pionowe", gdzie nie chodzimy z lewej na prawą, tylko cała rozgrywka wygląda trochę inaczej. Dzięki temu na chwilę gra może znowu przyciągnąć więcej uwagi. Oprócz normalnej rozgrywki mamy do wyboru jeszcze 2 playerów w normalnej fabule oraz, tutaj chyba nowość, walkę 2 graczy, gdzie po prostu lądujemy na arenie i możemy się nawzajem trochę wymęczyć;) W tym trybie grając we dwójke można mieć trochę śmiechu i takie rozwiązanie bardzo polecam.

Myślę, że warto sprawdzić tą pozycję, ponieważ nie jest bardzo wymagająca i nie spędzimy nad nią tyle czasu, żebyśmy potem mieli tego żałować:) Co jak co, ale czasami dobrze jest ponaparzać mieczem innych mięśniaków;) Polecam!

Ocena: 6/10

Autor: kasiappp111

pobierz Trojan, nes

Powróć do listy gier na "T"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!