Wa Di Lei

Gry na NES - Wa Di LeiGry na NES - Wa Di Lei

Saper w ośmiobitowej postaci. Na ekranie startowym jest tylko możliwość wyboru ilości bomb, jakieś chińskie/japońskie znaki i start napisane zrozumiałymi dla mnie literami. Po za tym jest tam również duży obrazek bomby. Nie ma podanego roku wydania gry, ani jej autora (chyba że jest to zawarte w tych znakach na górze ekranu).

Po wciśnięciu przycisku start, ukazuje nam się plansza z kwadracikami pod którymi znajdują się bomby i cyfry ukazujace nam ile bomb jest w pobliżu. Pod tą plaszą znajdują się trzy prostokąty. W pierwszym mamy podaną liczbę bomb którą wybraliśmy (może być ich od 10 do 80), w drugim twarz dziecka (jeśli skusimy, widzimy jego wykrzywioną twarz), a w trzecim czas naszej gry. Kończymy rozgrywkę jeśli trafimy w cztery bomby, lub jeśli jedną bombę wciśniemy cztery razy. W grze jest tylko kilka dźwięków, które powtarzają się przy poruszaniu strzałką i klikaniu w kwadraciki. Grafika również nie jest najlepsza, ale i nie najgorsza. Myślę, że warto zobaczyć Sapera w wersji NES i zagrać w tą grę.
Autor: zxcv

Wa Di Lei z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "W"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!