Wacky Races

Gry na NES - Wacky RacesGry na NES - Wacky Races

Wacky Races to gra, która powstała w 1991 r. na podstawie serialu animowanego o tym samym tytule. W grze sterujemy psem Muttleyem. Za sto diamentów mamy dodatkową szansę a za kości możemy uruchomić wybrane pomoce. Te pomoce to:
- bomba - rzucamy bombami,
- szczeknięcie - szczekamy na przeciwników,
- skrzydła - możemy dłużej utrzymać się w powietrzu,
- serce - możemy uzupełnić serca/dodać liczbę możliwych serc.

Mamy do przejścia trzy poziomy składające się z 3 (pierwsze i drugi) i 4 (trzeci) etapów. W przejściu danego etapu przeszkadzają nam różni, ożywieni (np. ślimaki, skorpiony) i nieożywieni (np. kaktusy, ruchome piaski) przeciwnicy. Po każdym etapie mamy do pokonania bossów poruszających się różnymi pojazdami. Po trafieniu ich określoną liczbą razy na chwilę znikają i pojawiają się trudniejsi. Po ich pokonaniu przechodzimy dalej. Oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, a muzyka jest dobrze dobrana i miła dla ucha. Moim zdaniem Wacky Races to bardzo dobra gra. Uważam, że warto w nią zagrać. Japońska wersja Chiki Chiki Machine Mou Race różni się chyba tylko językiem i planszą tytułową.
Autor: zxcv

Wacky Races z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "W"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!