Wrecking Crew

Gry na NES - Wrecking CrewGry na NES - Wrecking Crew

Kolejne wcielenie Mario...Ależ tak. Tym razem Nintendo daje nam możliwość wyżycia się jako specjalista z ekipy do demolowania i rozbiórek budynków.

Wrecking Crew jest typową arcade-ówką, ze swobodnym trybem budowania plansz oraz wyborem leweli wg swojego upodobania.

Gra polega na sterowaniu Mario, który biega z młotkiem niszcząc ścianki (różnego rodzaju) i schody. Po zniszczeniu wszystkich tych elementów na planszy - budynku, kończymy lewel. Przy tym ferworze niszczenia musimy jednak uważać na niemilców - (roboty) które nam przeszkadzają. Oponentów należy omijać lub sprytnie eliminować. Tak przechodzimy z levelu do lewelu, a co pewien czas otrzymujemy możliwość zdobycia dodatkowych punktów na bonusowej planszy. Zdarzają się również lewele na których rywalizujemy z naszym współpracownikiem w niszczeniu i demolowaniu budynku. Nie liczmy jednak na jakąś pomoc z jego strony, zazwyczaj nam nie pomaga, a częściej niweczy nasze plany ;-)

Trzeba wspomnieć, że plansze są pomysłowo zbudowane. Należy je przechodzić z rozmysłem i taktyką. Burzenie wszystkiego jak popadnie często powoduje odcięcie nas od niektórych elementów do zniszczenia, a tym samym , uniemożliwia ukończenie planszy. Podsumowując, Wrecking Crew jest to typowy odstresowywacz z elementami łamigłówki, w którego możemy zagrać z doskoku. Nie starczy może na długo, ale warto przy nim spędzić tych kilka chwil.
Autor: Venetus

pobierz Wrecking Crew, nes

Powróć do listy gier na "W"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!